This is an example of a HTML caption with a link .

3 Ağustos 2012 Cuma


Dün yüz temizleme jelim bitince yenisini almak için internette biraz gezindim ve bugün bunların hepsi kargoyla elimdeydi >_<

Satın aldıklarım
Bioderma Sensibio H2O(Temizleyici tonik ve Makyaj temizleyici olarak kullanılıyor)
La Roche Posay Effaclar A.I(Akneli ciltler için)
La Roche Posay Duo(Akneli ciltler için)

Diğer gördüklerinizin hepsi numune xD Eczanemizde.com'un kıyağı sanırım. Aslında ben not olarak Avene ürünlerinden koymalarını istemiştim, satın aldığım ürünün numunesini koymuşlar >_>  Ama 1 günde elimdeydi. Ancak şöyle kötü bir durum söz konusu. O gördüğünüz Bioderma şişelerini sıkıca sarmalarına rağmen diğer kutulara hiç özen göstermemişlerdi ve Effaclar A.I kutusunun kapağı yırtılmış, içindeki ürün dışarı çıkmış ve  ürünün kapağı fırlamıştı. Yırtık kapak en altta. Geri kalanlarda hiçbir hasar yoktu. Keşke biraz daha özenli olsalarmış.Ama totalde memnun kaldığımı söyleyebilirim. Ürünler hakkında bilgilendirmeyi 2-3 hafta sonunda yaparım diye tahmin ediyorum ^_^

Günler sonra gelen NOT:

Eğer Tester/Numune konusunda kafa karışıklığı içerisindeseniz Eczanemizde.com'un bu post'a attığı cevabı okumalısınız. Hemen aşağıdaki yorumlar kısmına girip uzun haline bakabilirsiniz.

"Eczanemizde.com olarak sadece talep eden müşterilerimize numune gönderimi yapıyoruz. Lütfen sipariş notunuzda numune talebinizi (hangi marka, hangi cilt tipi... ) gibi özellikleri le belirtiniz. Talep yaparken lütfen çok dar çerçeve de talepte bulunmayınız. Xx ürününün numunesi istiyorum yerine, y markasının kuru ciltler için ürünlerini istiyorum. Veya kuru ciltliyim numunelerinizden talep ediyorum….)
Bununla beraber sadece numune taleplerini ne yazık ki karşılamamız mümkün değil. Çünkü eczanemizde.com olarak bu ürünlerin üreticisi veya distrübütörü değiliz. Sadece siparişlerinizin yanında numune gönderimi yapabilmekteyiz.
Yine yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı numune talebinizi birebir karşılayacağımız ile ilgili bir taahhüt altına girmiş bulunmamaktayız. Numune gönderimi sadece stoklar dahilinde yapılmaktadır."

1 yorum :

 1. Değerli Müşterilerimiz,
  Son günlerde tarafımıza çokça sorulan bir konuda kafa karışıklığını gidermek adına bir kamuoyu açıklaması yapmak zorundayız.
  Konumuz numune (tester,testir…) gönderimi:
  Eczanemizde.com olarak sadece talep eden müşterilerimize numune gönderimi yapıyoruz. Lütfen sipariş notunuzda numune talebinizi (hangi marka, hangi cilt tipi... ) gibi özellikleri le belirtiniz. Talep yaparken lütfen çok dar çerçeve de talepte bulunmayınız. Xx ürününün numunesi istiyorum yerine, y markasının kuru ciltler için ürünlerini istiyorum. Veya kuru ciltliyim numunelerinizden talep ediyorum….)
  Neden sadece talep eden müşterilerimize numune gönderiyoruz.
  Öncelikle firmalar düzenli olarak ve her ürünün numunesini tarafımıza düzenli olarak göndermiyor.
  İkinci olarak da her gün binlerce kargoya numuneleri bir düzen dahilinde tam da sizin istediğiniz şekilde eklememiz mümkün değil. (bir dönem bu şekilde yaptığımız gönderilerden sonra- bu kremde ne, bu ne işe yarıyor, ama benim cildim kuru.... türünden çok fazla şikayet telefonu aldık. Takdir edersiniz ki paketleme biriminde çalışan arkadaşlarımızın her ürünümüz hakkında bilgi sahibi olup her müşteriye uygun numuneyi göndermesi mümkün olmamaktadır.) Bu sebeple aldığınız denemek istediğiniz ürünlerin numunesi lütfen talep ediniz.
  Bununla beraber sadece numune taleplerini ne yazık ki karşılamamız mümkün değil. Çünkü eczanemizde.com olarak bu ürünlerin üreticisi veya distrübütörü değiliz. Sadece siparişlerinizin yanında numune gönderimi yapabilmekteyiz.
  Yine yukarıda belirttiğimiz sebeplerden dolayı numune talebinizi birebir karşılayacağımız ile ilgili bir taahhüt altına girmiş bulunmamaktayız. Numune gönderimi sadece stoklar dahilinde yapılmaktadır.
  Saygılarımızla
  www.eczanemizde.com
  444 3 110

  YanıtlaSil