This is an example of a HTML caption with a link .

11 Ağustos 2012 Cumartesi"Dylan Stone, Cleveland Herald gazetesindeki, Veronica Chasen’ın da başvurduğu işe kabul edilince iki gazeteci arasında amansız bir rekabet, köşe yazıları aracılığıyla sürdürdükleri bir savaş başlar. Birbirlerine bungee jumping veya rafting yapmak, dövme yaptırmak gibi konularda meydan okurlar, ilk pes eden yenilmiş sayılacaktır. Ama Veronica’nın son numarası, Dylan’ı belki de hayatının en zor işiyle karşı karşıya getirir. Victoria Dylan’ın örgü örmeyi öğrenemeyeceğini iddia eder.

Dylan babaannesinin bile yapabildiği bir şeyin kendisini korkutmasına izin verecek değildir. Bir atkı örecek, Veronica’nın her hafta toplanan örgü grubuna katılacak kadar cesurdur. Ancak insanın sinirine dokunacak kadar yakışıklı bir erkek olan Dylan örgü grubuna gelip bütün kadınları büyüleyince Veronica kendini çetrefilli bir düğümün içinde bulur ve bu düğüm aşka çok benzemektedir.

ÖFKELERİ SONSUZA DEK SÜRECEK MİYDİ?

YOKSA AŞK, HER DÜĞÜMÜ ÇÖZECEK KADAR GÜÇLÜ MÜYDÜ?"

Ephesus yayınlarından çıkan "Kördüğüm" aynı karakterlerin bulunduğu ancak her kitapta başka bir çifte değinilen 3 kitaplık bir seri olarak piyasaya çıkmış. Yanlış bilmiyorsam 2. kitabı da Türkçe'ye çevrildi. 

Konusu yukarıdaki şekilde anlatıldığı gibi ne bir eksik ne bir fazla. Kitabı okurken iki rakibin birbiriyle çatışmasını gülerek okumuştum. Kitap oldukça akıcı. Çabuk okutturuyor kendini. Ancak atlanmaması gereken en önemli unsur ise erotik bir hikaye içermesi.  Yani oldukça erotik bir hikaye içeriyor!! Uyarımı da yaptım ^_^ 

Kitap beni ilk başta "Küçük Mucizeler Dükkanı"nın bir benzeri olabileceği için çekmişti. Ancak benzer tek şeyin yumak-şiş ikilisi olduğunu anladığıma da sevindim xD Hikayesini beğendim, ancak herkesin sevebileceği tarzda değil. Romantik türde kitaplar okumayı seviyorsanız, ancak fazla okumuyorsanız(!) sevebilirsiniz.  Yoksa mümkünatı yok herkes sevemez. Bu kitap hakkında başka yazılacak bir şey yok. Çerezlik bir seri işte ^_^
Categories:

0 yorum :

Yorum Gönder