This is an example of a HTML caption with a link .

8 Aralık 2013 Pazar

Tutkulu Notalar
Backstage Pass (Sinners on Tour #1)
Olivia Cunning
Ephesus
Romantik, Erotik, Yetişkin
4 (5 üzerinden)                                                            

Müzik hiç bu kadar ateşli olmamıştı!

Sahnelerin en seksi metal grubunun baş gitaristi Brian Sinclair, yaratıcılık kıvılcımını kaybettiğinde, bastırılmış dehasını ortaya çıkarabilmek için grubunu tutku dolu gecelere sürükleyecekti.
Tutkulu notaları ortaya çıkaran kadın...

Seksi psikolog Myrna Evans Günahkârlar ile birlikte tura çıktığında, gruptaki herkes onu baştan çıkarmaya çalışır ama Myrnanın elde etmek istediği tek adam Briandır

İki aşığın çılgın ve dizginlenemez tutkuları, onları yepyeni bir boyuta taşırken kendilerini sınırsız arzu ve günahlarla dolu bir turnede bulacaklardı...

Ve artık siz de bu ritmin esiri olacaksınız !

Tutkulu Notalar, Ephesus Yayınlarından çıkan toplamda 8 kitaplık Günahkarlar Turnede serisinin ilk kitabıdır. Şu ana kadar dilimize 2 kitabı çevrilmiştir.

AŞK, SEKS VE ROCK'N ROLL!

Bir seminerden çıkan Myrna, otel odasına dönerken barda dağıtan 5 adam farkeder. Dövmeleri, boyalı saçları ve piercingleriyle ortama pek de uyum sağlamayan bu adamların favori gruplarından biri olan "Günahkarlar" olduklarını farkedecektir. Bir süre ne yapacağına karar vermeye çalışan Myrna daha fazla merakına engel olamaz ve masalarına oturur.
Bu kadının diğer fanları gibi olmadıklarını farkeden "Günahkarlar" bir süre sonra Myrna'nın üniversitede İnsan Cinselliği dersi vermekte olduğunu öğrenecek ve kendi araştırmaları için onlarla turneye katılacaktır.


Konusundan da anlayacağınız üzere oldukça erotik bir kitap, hatta erotik roman severlere bile ağır gelebilecek düzeyde olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bu hatırlatmamı da yaptıktan sonra gelelim kitap hakkındaki düşüncelerime.

Çıktığı dönem bu kitabı çok merak ettim. Diğer erotiklerden farklı duran bir konusu, daha eğlenceli karakterleri olduğunu düşünüyordum. Karakterler konusunda yanılmadığımı biliyorum, ancak konusu ne yazık ki pek rock'n roll hayatı ağırlıklı değildi. Grupla beraber yapılan yolculuklar sebebiyle hikayenin tur otobüsüyle sınırlı kısmı yerine daha çok sonlara doğru ana karakterlerin gerçek yaşamlarından kesitlerin olduğu kısımları sevdim. Bu kısımlar tüm kitabın en okunası yeriydi.

Yazarın en sevdiğim özelliği ise her karaktere ayrı özenmesiydi. Hepsinin kendine has özelliği ve hikayeleri olduğu için onların da geçmişlerini öğrenme isteği duyuyorsunuz. Sanırım diğer kitaplarda da onlar anlatılıyor ^^ En çok vokalistimiz Sed'in hikayesini merak ediyorum. Geçmişinde ne yaşadı da bu kadar vurdumduymaz olup en yakın arkadaşının sevgililerini ayartabilecek kadar düştüğünü merak ediyorum. Bu bir seri olduğu için ve konu tamamlanmadığı için anlatabileceğim şeyler sınırlı. Yalnızca konunun yüzeysel olmadığını bilin *-*

Muhtemelen bu türü okuyanlar zaten bu kitabı okumuştur ;) Ama okumayan kaldıysa diye diyorum ki türün sevenleri için farklı bir hikaye okumak isteyenlere öneririm ^_^

0 yorum :

Yorum Gönder