This is an example of a HTML caption with a link .

27 Mart 2014 Perşembe


TEHLİKE DOLU BİR DÜNYADA KİME GÜVENEBİLİRSİNİZ?
2055: BÜYÜK HESAPLAŞMA
Slated (Slated #2)
Teri Terry
Altın
Distopya, Genç Yetişkin


"Dün yaptığım şeyden sonra ölmem gerekirdi."

Kyla programlanmadan önceki hayatına dair hiçbir şey hatırlamamalıydı ama geçmişine ait karanlık sırlar gömülü oldukları yerde kalmayacak. Huda baskısı ve özgürlük mücadelesi arasında bir savaşın ortasında kaldı ve sağ çıkamayacağı bir çıkmaza doğru sürüklenmeye başlıyor. Beni umutsuzca arayışı devam ederken bu sırlar ve yalanlar dünyasında kime güvenebilir? Geçmişinden gelen karizmatik fakat tehlikeli biri, çokça övülen 2054: Çıkış Yokun bu gergin ve sürükleyici devam kitabında Kyla'yı kendi yolunu seçmeye zorluyor.

2055: Büyük Hesaplaşma ile Slated serisinine kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk yoruma göz atmak için lütfen buraya tıktık!

İlk kitapta merak ettiğimiz soruların bir kısmının yanıtlandığı, hikayenin biraz daha olgunlaştığı ve serinin son kitabını daha da heyecanla beklediğimiz bir ara kitap var karşımızda. Tabii yeni kitap, yeni karakterler demek. Daha da önemlisi bu yeni karakterlerin Kyla'nın o çok önemli sırrının ortaya çıkmasına yardımcı olması demek. Tabii bir de Ben var ilk kitapta aklımızda birçok soru işareti bırakarak Hudalar tarafınca götürülen. Onun hakkında yeni bir bilgi alıyor muyuz kitabı okuduğunuzda artık göreceksiniz ;)

Bu kitap için şunu söyleyebilirim ki giderek heyecanın arttığı bir kitap sizleri bekliyor. Kısaca seviyorum lan ben bu seriyi! :3 Umarım Altın Kitaplar 2. kitabı çıkardığı gibi 3. kitabı da çok fazla bekletmez. *heyecanheyecanheyecan*

Bunları Biliyor Musunuz?

* Yazarın bir sonraki serisinin korku temalı bir kitap olacağını,
* 2054: Çıkış Yok başlangıçta tek bir roman olarak çıkacağını, ancak yazar hikayenin tam oturmayacağını düşündüğü için 3 kitapta karar kıldığını,
* Yazarın bu seride en sevdiği karakterin Kyla olduğunu,
* Kyla'nın yerinde olsaydı, sormak tehlikeli bile olsa kim olduğunu bilmek isteyecek kadar meraklı olduğunu biliyor muydunuz?

Yoksa siz set hediyeli çekilişimize katılamdınız mı? Kutsal Yorumcu'nun bloguna uğramayı unutmayın :3

0 yorum :

Yorum Gönder