This is an example of a HTML caption with a link .

12 Nisan 2014 Cumartesi

Bir süredir çıkması beklenen ve YG şirketine bağlı kuzucuklarımın albümü sonunda piyasaya çıktı. Tüm albümü bir dinleyeyim de en beğendiğimi eklerim diye geciktirdim biraz. Genelde tarzları dinlediğim müziğe pek yakın olmasa da onların "Don't Cross Your Legs" (3:45'te başlıyor bu şarkı) şarkılarını ve sevimli hareketlerini beğenmeyen olacağını hiç sanmam :) Mutlaka linke tıklayıp göz atmalısınız. Çok yetenekliler. Özellikle şarkıları yazan erkek kardeş favorim :) O kız nasıl 14 yaşında olabilir hala aklım almıyor??????!

Ve gelelim en beğendiğim şarkılarına!!! Bu şarkıya güzel bir MV bekliyorum! Pls YG Papa bu şarkıyı geçiştirme :3  


Akdong Musician(AKMU) - 얼음들 (Melted)Kısaca bir dip not da geçmek istiyorum Akdong Musician hakkında...

Kendileri Korede düzenlenen bir şarkı yarışması olan K-pop Star'ın 2. sezonuna katılıp 1.lik kazanmışlardır. Benim 2. sezondaki favorilerimdi :3 Şimdi de YG Family çatısı altında harika işler çıkaracaklar.

Dip Not 2: 1. sezonda 2. olan Lee Hi favorimdi ve o da YG Family'de harika işler çıkarıyor. 3. sezonun tamamlanmasına ise son 1 hafta kaldı. Sona kalan 2 kişi nasıl yalnızca ballad takılabilir ya! Aklım almıyor ;_; Neyse ikisinin de sesi çok güzel. Bernard Park muhtemelen Kore dramalarının aranan OST sesi olacak. Sam Kim ise JYP ile iyi iş çıkaracaktır. GJ beyler!


0 yorum :

Yorum Gönder